Norint atrodyti stilingai ir „neprašauti” apsipirkinėjant dėvėtų ir vintažinių drabužių parduotuvėse, rekomenduojame turėti „pagrindą“. Į pagalbą galima pasitelkti šią idėją: susikurkite asmeninę minimalistinių drabužių kolekciją. Tai paprastas tarpusavyje derančių 5-7 drabužių rinkinys, kuriame gali būti: platėjančios ar klasikinės kelnės, džinsai (paaukštintu liemeniu, “boyfriend” ar kiti), marškinėliai, klasikinis pieštuko formos sijonas, megztinis aukštu kaklu (golfa), aulinukai, balerinos ar sportiniai bateliai. Geriausia, jog visi pagrindiniai drabužiai būtų vienspalviai – taip lengviau priderinsite įdomesnius ir spalvingesnius akcentus.

Pasirinkti mėgiamiausias spalvas jūsų „kolekcijai“ gali padėti madingiausia šiais metais neutralių Panteon spalvų paletė: Sojų Pupelė, Užtemimas, Kukurūzai, Rudasis Granitas. Žemės atspalviai bei pastelinės spalvos – visada gera ir stilinga idėja!

Turėdami spintos „pagrindą“ galime pradėti ieškoti žaismingų akcentų. Kasdieniška rusvo atspalvio golfa puikiai dera su panašių tonų liemene, o smėlinį paltuką pagyvina vintažinė švelnių ar net ryškių atspalvių skarelė. Nepamirškite masyvių auskarų ar pakabukų, o galbūt kiek daugiau šurmulio ir atspalvių turinčių vintažinių marškinėlių?

Tai, ką dabar siūlo prabangios parduotuvės, gali būti atrasta ir vintažinėse. Madų tendencijos kartojasi – svarbiausia mokėti pastebėti ir suderinti.

Photo: Aura Skulskytė
MUA: @aurellijaa
Style: @vunderkinde 
Models: @iewuu @giedr.a