MENAS – TAI AŠ

NUORODA Į FOTOSESIJĄ: https://www.humana.lt/photoshoots/menas-tai-as/

Visai ne paslaptis, jog tikrasis grožis ateina iš vidaus. Šiais laikais gyvename išties greitai, o gyvenimo grožis dažnai slypi lėtume. Kokybė, tvarumas, atidumas ir atsakomybė – tai ne tik ekologiškesnio gyvenimo būdo išraiška, bet ir charakterio savybės. ,,Menas – tai aš” fotosesijoje norėjome itin pabrėžti unikalumo grožį ir mesti iššūkį grožio standartams. Kiekvieno iš mūsų trūkumai tampa trūkumais tik tada, kai patys renkamės tuo patikėti. Reklamų kuriamas spaudimas dažnai priverčia baimintis, jog tobulos išvaizdos taip niekada ir nepasieksime. Bet ar tikrai turime jos siekti? Nusimetę nerimą dėl to, kaip turėtume atrodyti, galime ne tik pasijausti geriau, bet ir daugiau nuveikti! Ypač šiuo metu, kai viskas sustojo, turime dar daugiau progų puoselėti ne tik išorinį, bet ir vidinį grožį! Mada neabejotinai gali paryškinti Tavo vidų, tad tobulink save tiek išore, tiek ir vidumi. 

Būtent šioje fotosesijoje originalumo nestingantys menininkai Simonas ir Eglė primena mums, jog visi esame ypatingi, nepakeičiami ir unikalūs meno kūriniai. Jei nesijauti gerai būdamas savimi – nenusimink ir neprarask vilties. Naudokis puikia galimybe pažinti savyje slypinčius talentus, kuriems anksčiau neradai laiko. Laikas su savim gali būti nepaprastai naudingas, jei rinksimės pažiūrėti į tai teigiamu kampu.

Simonas ir Eglė taip pat turėjo nueiti išbandymų kelionę, tačiau dabar jų gyvenimai visai kitokie. Menininkai triumfuoja prisimindami savo išbandymų laikotarpį tik kaip dalį kelionės, kuri leido pasiekti dabarties tikslus. ,,Menas – tai aš” asmenybių unikalumas puikiai dera su vintažiniu HUMANA asortimento grožiu. Akcentavome madingiausius šio sezono pasirinkimus bei spalvas. Nuostabiame Taikomosios Dailės ir Dizaino Muziejuje Simoną ir Eglę papuošėme tikrais vintažiniais perlais: paltukais, kostiumėliais, skarelėmis bei gardžiais aksesuarais. Šį sezoną itin madinga spalvota oda, klasikinės platėjančios kelnės bei gėlėti raštai nepaliks abėjingų. Kviečiame pasigrožėti bei rasti dar daugiau įkvėpimo eksperimentuoti ir skleistis naujomis spalvomis.

KREDITAI:

Photo: Zymante Stankelyte
IG: @zymante
Model: Eglė Tamulytė & Simonas Lygnugaris
IG: Shaltmira
IG: @snugariss
Stylist: Iveta Jon
IG: @cherrycocacola
Stylist assistant: Gabija Šidlauskaitė
IG: @_sidlauskaite
MUA: Eva Šidlauskaitė
IG: Eva.make.up
LOCATION: Taikomosios Dailės ir Dizaino Muziejuje/Museum of Applied Arts and Design –
Address: Arsenalo g. 3a, Vilnius
Ypatingas ačiū muziejui!