HUMANA gavo „Stipriausi Lietuvoje“ bei „TOP įmonės“ sertifikatus

Šiais metais buvome įvertinti net dviem pagrindiniais verslo sertifikatais Lietuvoje – gavome „Stipriausi Lietuvoje“ ir „TOP įmonės“ sertifikatus. Didžiuojamės gavę šiuos prestižinius įvertinimus. Sieksime ir toliau užsibrėžtų tikslų, kuriant tvarų ir atsakingą verslą.

„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – tai sėkmingai veikiančios, gerais veiklos rodikliais ir aukšta finansine disciplina išskiriančios įmonės ženklas. Bendradarbiaudami su „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatą turinčia bendrove pasirenkate atsakingą ir laiku prisiimtus įsipareigojimus vykdantį partnerį. Todėl tik 15 proc. mūsų šalyje veikiančių įmonių galėtų būti sertifikuojamos „Stipriausi Lietuvoje“ vardu. Kasmet sertifikuojamos įmonės – tai stabilaus verslo ir profesionalumo pavyzdys. 

TOP ĮMONĖS 2023 – tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė 2023″ kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių. Džiaugiamės, jog esame įmonė gavusi TOP verslo stabilumo įvertinimą, tikimės ateityje siekti dar geresnių rezultatų bei puoselėti skaidrų verslą. 

Atrankos kriterijai: tik pelningos  įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2023 pusmetį buvo didesnis nei 950 Eur.