Darbo pobūdis

  • Personalo valdymo strategijos kūrimas, vystymas ir įgyvendinimas;
  • Organizacinės kultūros bei vertybių formavimas, puoselėjimas ir palaikymas;
  • Darbdavio įvaizdžio strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Gero mikroklimato darbuotojams ir darbuotojų lojalumo projektų įgyvendinimas;
  • Komandinio darbo ir vidinės komunikacijos efektyvinimas;
  • Personalo poreikio planavimas;
  • Darbuotojų pritraukimo, paieškos ir atrankos procesų organizavimas;
  • Įdarbinimo bei adaptacijos procesų koordinavimas;
  • Pokyčių rinkoje vertinimas, sprendimų, lemiančių personalo konkurencingumą, inicijavimas;
  • Personalo atlygio sistemos analizė, vertinimas, tobulinimas ir pokyčių įgyvendinimas;
  • Personalo vertinimo ir motyvavimo (skatinimo) sistemos analizė, vertinimas, tobulinimas ir pokyčių įgyvendinimas;
  • Mokymų sistemos kūrimas, vystymas ir įgyvendinimas įmonės mastu;
  • Personalo procesų tobulinimas;
  • Aukštesnio lygmens specialistų paieška ir atranka;
  • Personalo valdymo dokumentacijos rengimas ir komunikacijos užtikrinimas;
  • Vadovų konsultavimas personalo klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Didesnė nei 5-7 metų darbo personalo vadybos srityje patirtis;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios, rusų kalbos žinios – privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Sugebėjimas atlikti darbą, esant psichologiškai sudėtingai situacijai;
  • Mokėjimas spręsti problemines situacijas, argumentuotai išreikšti savo nuomonę, efektyviai planuoti ir organizuoti savo darbą;
  • Įgytos informacijos analizavimo, sisteminimo ir sintezės įgūdžiai;
  • LR darbo santykius ir darbo saugą reglamentuojančių teisės norminių aktų žinios.

Siūlome

  • Nuo kvalifikacijos ir kompetencijos priklausantį 3500-5000 Eur bruto mėnesinį darbo užmokestį;
  • Sveikatos draudimą;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Geras darbo sąlygas profesionaliame kolektyve;
  • Atsakingą ir įdomų darbą.

Darbo vieta: Vilnius, Kibirkšties g. 6 (Aukštieji Paneriai)

Jeigu Jus sudomino šis darbo pasiūlymas, lauksime CV ir motyvacinio laiško.

Atlyginimas

3500-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

Jei susidomėjai, laukiame CV ir motyvacinio laiško akvile@humana.lt