Maironio g. 2, Raseiniai

UAB HUMANA LT – tai plačiai žinomas parduotuvių tinklas, kuriame siūlome nebrangiai įsigyti stilingų dėvėtų ir vintažinių drabužių. Džiaugiamės, jog per daugiau nei dvidešimt gyvavimo Lietuvoje metų mums pavyko tapti tvaraus bei ekologiško vartojimo simboliu.

HUMANA komanda palaiko žiedinės ekonomikos modelį, siekdama paskatinti kuo daugiau žmonių suteikti antrą šansą dėvėtiems ir vintažiniams drabužiams. Vadovaujamės idėja, jog užuot skubant įsigyti naujų daiktų verta pažvelgti į tai, kas jau pagaminta ir galbūt vėl itin madinga. Didžiuojamės užtikrindami galimybę ne tik dėvėti išskirtinius ir kokybiškus drabužius, bet ir ženkliai mažinti gamtos taršą bei sutaupyti.

Šiuo metu prie kolektyvo kviečiame prisijungti parduotuvės vadovą (-ę) Raseiniuose.

PARDUOTUVĖS VADOVAS (-Ė) RASEINIUOSE

(Terminuota darbo sutartis – darbuotojos vaiko priežiūros atostogų metu)

Darbo pobūdis:

· efektyviai organizuoti parduotuvės darbą;

· pagal įmonės reikalavimus įkainoti prekes;

· vykdyti užsakymus prekėms ir užtikrinti reikiamą prekių asortimentą parduotuvėje;

· užtikrinti tinkamą prekių išdėstymą bei tvarką ir švarą parduotuvėje;

· įgyvendinti pardavimo akcijas;

· užtikrinti tinkamą klientų aptarnavimą ir informavimą;

· vykdyti prekių apskaitą, teikti reikiamas ataskaitas.

Reikalavimai kandidatui:

· aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;

· puikus mados tendencijų išmanymas;

· ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis mažmeninėje prekyboje (drabužiai, avalynė, galanterija);

· darbštumas, atsakingumas ir sąžiningumas;

· iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;

· puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

· geras darbo sąlygas profesionaliame kolektyve;

· visas socialines garantijas;

· stabilų atlyginimą (1324 Eur, neatskaičius mokesčių bandomuoju laikotarpiu, po bandomojo laikotarpio – 1662 Eur, neatskaičius mokesčių) ir patrauklią premijavimo sistemą;

· terminuotą darbo sutartį – darbuotojos vaiko priežiūros atostogų metu.

Gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laiška siųsti el. paštu: personalas@humana.lt .

Informuosime tik atrinktus kandidatus.