TPL_GK_LANG_MAINMENU

PRANEŠIMAS APIE ATIDAROMĄ PARDUOTUVĘ „HUMANA“ KAUNE

Gera žinia kauniečiams! Atliepdami į jūsų poreikius ir prašymus, sausio 14 dieną, Savanorių pr. 280 (PC "Anūkėlis") plačiai atveriame naujos HUMANA parduotuvės duris! Pažadame džiuginti kruopščiai atrinktų ir originalių drabužių asortimentu. Nepraleisk progos apsilankyti bei pranešti draugams. Iki susitikimo Kaune!

Kauno Jonavos g. parduotuvės uždarymas ir akcijos

 

Mieli klientai,

pranešame, kad balandžio 15 d. planuojame uždaryti parduotuvę, esančią Kaune, Jonavos g. 3. Dėl šių planų parduotuvėje vyks kitokios akcijos nei kitose Kauno miesto parduotuvėse. Akcijų informaciją pateikiame žemiau. 

Balandžio 2-8 dienomis – kainos nuo 4 iki 1,5 eur.

Balandžio 9-14 dienomis – kainos nuo 1,5 iki 0,5 eur.

Skelbiamas 2018 m. projektų konkursas

VšĮ „Humana People to People Baltic“ (HPPB) inicijuoja socialinės partnerystės programą nevyriausybinėms vaikų ir jaunimo organizacijoms ir skelbia 2018 m. projektų konkursą.

Įvertinus ankstesniųjų metų bendradarbiavimą bei sparčiai besikeičiančias vaikų organizacijų veiklos sąlygas, 2018-ųjų atnaujintoje programoje HPPB akcentuoja sveiką mitybą ir kulinarijos pedagogiką bei skatina partneres organizacijas pirkti daugiau maisto produktų iš vietos augintojų.

2018 m. Programos aprašymas ir paraiškos projektų konkursui forma (spausti čia).

Kviečiame vaikų ir jaunimo teikti paraiškas ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo.

Susitikimas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

Vasario 13 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (SADM) įvyko VšĮ ,,Humana People to People Baltic“ (HPPB) darbuotojo susitikimas su ministerijos darbuotojais ir nevyriausybinių organizacijų deleguotais atstovais. Susitikimą organizavo ir jame dalyvavo SADM viceministras Eitvydas Bingelis ir Bendruomenių skyriaus vedėja Birutė Zurlienė.

Susitikime HPPB darbuotojas, partnerystės vadybininkas Julius Norvila pristatė 2017 m. socialinės partnerystės programą, skirtą vaikų ir jaunimo organizacijoms. Dalyvaujant ministerijos ir vaikų organizacijų atstovams drauge buvo aptarti HPPB programos projektų įgyvendinimo klausimai, kaip antai tinkamas atsiskaitymas už išlaidas maisto produktams įsigytiems iš ūkininkų, vaikų organizacijų gebėjimų stiprinimas ir teikiamų paslaugų įvairovės ir kokybės gerinimas, sanitarinių ir higienos normų reikalavimai maisto gamybai ir vaikų užsiėmimas virtuvėje ir pan. Ministerija remia vaikų mokymą gaminti, tad dėl sanitarinių ir higienos reikalavimų vaikų dienos centrų virtuvėlėms vice ministras nurodė surengti specialų susitikimą su Visuomenės sveikatos centru.

SADM Bendruomenių skyrius padės skleisti informaciją tarp vaikų dienos centrų ir paskatins juos dalyvauti projektų konkurse. Atnaujintoje HPPB socialinės partnerystės programoje socialiniai partneriai, vaikų ir jaunimo organizacijos bus skatinamos pirkti daugiau maisto produktų iš vietos augintojų ir ūkininkų. Programa aprėpia 30 Lietuvos savivaldybių ir skirta nevyriausybinėms organizacijoms. Vienam projektui įgyvendinti 2017 m. skiria iki 3 tūkst. Eurų. Projektų pateikimo terminas - 2017 m. kovo 15 d.

Skelbiamas 2017 m. projektų konkursas

VšĮ „Humana People to People Baltic“ (HPPB) inicijuoja socialinės partnerystės programą vaikų ir jaunimo organizacijoms ir skelbia 2017 m. projektų konkursą. 

Įvertinus ankstesniųjų metų bendradarbiavimą bei sparčiai besikeičiančias vaikų organizacijų veiklos sąlygas, atnaujintoje 2017-ųjų programoje HPPB akcentuoja sveiką mitybą ir kulinarijos pedagogiką bei skatina partneres organizacijas pirkti daugiau maisto produktų iš vietos augintojų. 

2017 m. Programos aprašymas ir paraiškos projektų konkursui forma (spausti čia). 

Kviečiame vaikų ir jaunimo teikti paraiškas ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo. 

Pagalba Kauno jaunimui

Nuo sausio 17 d. „Humana“ parduotuvėse Kaune platinamos projekto „Atrask save“ skrajutės, skirtos 15-29 m. amžiaus jaunuoliams.

Projekto „Atrask save“ vykdytojas VšĮ A.C.Patria dirba su Kauno miesto jaunimu ir siekia surasti tuos jaunuolius, kurie nesimoko, nedirba ir nėra registruoti darbo biržoje, kuriems reikia pagalbos įsitraukti į organizuotą veiklą ir, atsižvelgiant į individualius poreikius, padėti jiems susirasti darbą, mokymosi vietą arba praktiką stažuotę, ar įsitraukti į savanorystę. Projekto „Atrask save“ vykdytojai padeda jaunuoliams parašyti gyvenimo aprašymą, esant reikalui, nueiti kartu į pokalbį dėl darbo. Keturis mėnesius, kol vyksta darbo ar mokymosi vietos paieškos, projektas gali sumokėti privalomą sveikatos draudimo mokestį.

Pagrindiniai projekto rėmėjai: Lietuvos darbo birža ir Jaunimo reikalų departamentas. Projektas aprėpia visą Lietuvą. Jo įgyvendinime dalyvauja vietos nevyriausybinės organizacijos visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie projektą http://www.ldb.lt/informacija/esparama/puslapiai/esf_atrask_save.aspx ir http://www.patria.lt/lt/naujienos/atrask-save---uzeik.html?date=2016

Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose

2016 m. „Humana People to People Baltic“ (HPPB) bendradarbiavo rengiant ir įgyvendinant projektą „Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose“. Projekto vykdytojas – Ugdymo plėtotės centras, Švietimo ir mokslo ministerijos įstaiga. Apie šį projektą skelbėme rugsėjo 30 d. Projektas buvo sėkmingai užbaigtas 2016 m. gruodžio 27 d.
Šiame pojekte „Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose“ dalyvavo iš viso 27 dalyviai iš 12 daugiafunkcių centrų iš įvairių Lietuvos vietų. Projekte dalyvaujantis centras kiekvienas delegavo į mokymus vieną savo darbuotojų ir vieną jauną žmogų.
Daugiafunkciai centrai – tai mokyklos, kurios dabar taip pertvarkomos, kad taptų atviros vietos bendruomenei, pritaikytos visų amžiaus grupių žmonių, nuo vaikų, jaunimo iki senjorų, socializacijos ir ugdymosi poreikiams. Renginiai ir ugdymo veikla čia organizuojami tiek vietos bendruomenės iniciatyva, tiek pasitelkiant pagalbą iš išorės. Susitikimų ir ugdymosi vieta tampa mokykla, pertvarkyta į daugiafunkcį centrą.
Daugiafunkcių centrų deleguotiems į projektą dalyviams buvo organizuoti dveji mokymai – rugsėjį ir lapkritį. Mokymuose dalyviai gilinosi į tarpusavyje susijusias globaliojo pilietiškumo ir atsakomybės bei kaip kritiškai skaityti pranešimus žiniasklaidos pranešimus.
Jau po pirmųjų mokymų projekto dalyviai gavo „namų darbus“ – rašyti straipsnius , kurti vizualinę ar video medžiagą, rengti interneto įrašus apie bendrus žmonijai ir vietos bendruomenei tenkančius iššūkius, ieškoti veiklų, kuriomis galėtų prisidėti, kad gamtos ištekliai būtų išsaugoti, kad būtume sveikesni, kad sumažintume savo aplinkoje ir pasaulyje bendrai atskirtį ir skurdą. Po bendrų mokymų buvo organizuoti trys vienos dienos seminarai: Karkliniuose (Vilkaviškio r.), Plikiškėse, (Joniškio r.) ir Sudeikiuose (Utenos r.). Šie seminarai buvo skirti išmokyti kritiškai vertinti medijų pranešimus bei kaip pranešimus rengti patiems. Trejuose seminaruose dalyvavo iš viso 87 dalyviai. Dalyvių projekte sukurtieji kūriniai patalpinti internete. 
Antrajame projekto etape, HPPB parengė medžiagą apie tarptautinę pagalbą vystymuisi, Jungtinių Tautų Organizacijos, Europos Sąjungos ir Lietuvos vystomojo bendradarbi avimo politiką ir veiklas, Lietuvos Vyriausybės teikiamą paramą neturtingoms ir besivystančioms šalims.
Projektui viešinti buvo surengti du užsiėmimai kasmetiniame Švietimo ir mokslo ministerijos renginyje „Mokykla 2016“. Vienas iš užsiėmimo vaizdo įrašas pateikiamas Mokytojo TV
Projektui įgyvendinti pagrindinę paramos dalį skyrė Kultūros rėmimo fondas. HPPB šiam projektui įgyvendinti skyrė 1 943 EUR, tai yra 38 proc. viso projekto biudžeto. Be to, bendradarbiavo projektą rengiant ir jį įgyvendinant.

Parduotuvių „Humana“ paramos akcijos

„Humana“ parduotuvėse 2016 m. spalio 24 d. vėl startuoja kasmetinė raudonų nosių akcija. Akcijos metu visose 62 parduotuvėse „Humana“ bus galima įsigyti nuotaikingą raudoną klouno nosytę. Akcijos tikslas - surinkti paramą gydytojų klounų veiklai.

Parduotuvės „Humana“ ir organizacija „Raudonos nosys gydytojai klounai“ bendradarbiauja jau nuo 2010-ųjų. Per penkerius bendradarbiavimo metus parduotuvėse „Humana“ buvo parduota daugiau nei 15 tūkstančių raudonųjų nosyčių. Iš viso parduotuvėse „Humana“ buvo surinkta ir organizacijai „Raudonos nosys gydytojai klounai“ perduota 19 tūkstančių eurų, kurie panaudojami surengti klounų apsilankymus pas sergančius vaikus ligoninėse. Daugiau informacijos apie organizacijos „Raudonos nosys gydytojai klounai“ veiklą žr. internete http://www.raudonosnosys.lt

Be šios akcijos, 32 „Humana“ parduotuvėse įrengtos gyvūnų globos organizacijos „SOS gyvūnai“ aukų rinkimo dėžutės. Į šias dėžutės „SOS gyvūnai“ organizacijai paaukota šiemet jau 1 066 EUR. Šiuos pinigus organizacija „SOS gyvūnai“ panaudoja gyvūnų maistui bei veterinarinei priežiūrai. „SOS gyvūnai“ turi pasirūpinti daugiau nei 150 beglobių gyvūnų. Daugiau informacijos žr. internete www.sos-gyvunai.lt 

Medijų raštingumo projektas

 Rugpjūčio 24-25 d. Vilniuje, Ugdymo plėtotės centre (UPC) surengti pirmieji mokymai įgyvendinant projektą „Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose“. Šiame projekte, VšĮ “Humana People to People Baltic” (HPPB) yra projekto partnerė, UPC   vedančioji organizacija. Projektą remia Kultūros rėmimo fondas ir HPPB.
Pirmieji mokymai (08.24-25) buvo surengti pasitelkiant VšĮ „Pasaulio piliečių akademiją“ ir HPPB. HPPB supažindino dalyvius su vykdomais globaliojo solidarumo partnerystės projektais, tarp jų ir su Europos Komisijos remiamu kovos su ŽIV epidemija Kinijoje, Butuo apskrityje.
Rengiant mokymus, HPPB įtraukė ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugiją, kurios darbuotoja Raimonda Lebelionytė – Alseikienė pristatė mokymų dalyviams aktualią informaciją apie pabėgėlius ir prieglobsčio Lietuvoje prašytojus ir pasidalijo darbo bei bendravimo su šiais itin sudėtingo likimo žmonėmis patirtimi. Visa grupe buvo aptarti ir kaskart aktualesni Lietuvos žiniasklaidos pranešimai apie į Lietuvą atvykusius pabėgėlius.


Projektas „Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose“ skirtas daugiafunkciams centrams, kurių Lietuvoje kuriasi vis daugiau persitvarkant vietos mokykloms ir prisitaikant prie besikeičiančių vietos bendruomenės poreikių. Šiame projekte surengtų mokymų dalyviai, dešimties daugiafunkcių centrų darbuotojai bei lankytojai, skatinami ir mokomi rengti gerus pranešimus vietos bendruomenei apie bendruosius žmonijos iššūkius, pasaulio tautų ir žmonių tarpusavio priklausomybę ir solidarumą bei galimybes patiems aktyviai įsijungti į prasmingą veiklą ir kurti geresnį visiems gyventi pasaulį. Mokymų dalyviai įsipareigojo sukurti pranešimus – tekstus, grafinę ar video medžiagą - ir juos publikuoti.

 

Parama Šiaulių tardymo izoliatoriui

HPPB suteikė paramą Šiaulių tardymo izoliatoriui ir rugpjūtį perdavė 300 kg dėvėtų drabužių ir avalynės. Tardymo izoliatorius yra biudžetinė įstaiga ir pagal nustatytą tvarką privalo suimtuosius, kurie neturi savo drabužių ir avalynės, nemokamai aprūpinti drabužiais ir avalyne pagal sezoną. Tai viena iš sąlygų užtikrinti esmines žmogaus teises į asmens garbę ir orumą. Stokodamas lėšų šiai itin jautriai funkcijai tinkamai vykdyti, Šiaulių tardymo izoliatorius kreipėsi paramos į HPPB. Šiuo metu Šiaulių tardymo izoliatoriuje yra 400 suimtųjų ir nuteistųjų, dauguma jų vyrai. Izoliatoriaus klientų ypač padaugėja rudens ir žiemos mėnesiais. Gavusi Izoliatoriaus prašymą, HPPB atrinko ir dovanojo suimtiesiems ir nuteistiesiems 300 kg dėvėtų drabužių ir avalynės. Kaip sakė Izoliatoriaus ūkio skyriaus vadovė Judita Tamošiūnienė, HPPB dovanoti drabužiai ir avalynė skiriami tiems izoliatoriaus klientams, kuri neturi kuo apsirengti ar apsiauti ir prašo padėti. HPPB suteiktosios paramos užteks čia kurį laiką.

Проекты

Bendraukime