TPL_GK_LANG_MAINMENU

PRANEŠIMAS APIE ATIDAROMĄ PARDUOTUVĘ „HUMANA“ VILNIUJE

Džiugios naujienos vilniečiams! Gegužės 3 dieną, adresu Konarskio g. 17, plačiai atveriame naujos HUMANA parduotuvės duris. Atidarymo proga visoms prekėms bus taikoma net 20% nuolaida. Maloniai kviečiame užsukti!

Įvertinus gautas „Valgyk protingai“ projektines paraiškas

Viešosios įstaigos „Humana People to People Baltic“ (HPPB) socialinės partnerystės programos „Valgyk protingai“ projektinių paraiškų vertinimo komisija, įvertinusi 2019 m. gautas paraiškas, partnerystei atrinko šių organizacijų projektus: 

 1. „Vilties šviesa“ (Biržų r.)
 2. „Tavo galimybė“ (Kaunas)
 3. Liškiavos daugiafunkcis centras (Varėnos r.)
 4. „Dienvidis“ (Klaipėda)
 5. Elektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupė
 6. Sargelių bendruomenės vaikų dienos centras (Raseinių r.)
 7. „Gelbėkit vaikus“ Kupiškio vaikų dienos centras
 8. Mokinių bendrija „Viltis“ (Švenčionių r.)
 9. Maltos ordino pagalbos tarnyba (Klaipėda)
 10. „Motinos Teresės šeimų namai“ (Šiauliai)
 11. „Gelbėkit vaikus“ Rokiškio vaikų dienos centras
 12. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo vargdienių seserų Šv.Kryžiaus namai (Vilnius)
 13. Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija
 14. „Actio Catholica Patria“ (Kaunas)
 15. Dvasinės pagalbos jaunimui centras (Klaipėda)
 16. Lietuvos samariečių bendrijos Raudonės skyrius (Jurbarko r.)
 17. „Ariogalos tėkmė“ (Raseinių r.)
 18. Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyrius
 19. Šiaulių Šv.apašt. Petro ir Pauliaus katedros parapijos vaikų dienos centras
 20. Kauno Šv.Kryžiaus (karmelitų) parapijos vaikų dienos centras „Vaikų stotelė“
 21. Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ vaikų dienos centras (Šakių r.)
 22. Šalčininkėlių Šv.Jurgio parapijos Caritas
 23. Nevalstybinis vaikų darželis „Nendrė“ (Vilnius)
 24. Maltos ordino pagalbos tarnyba (Telšiai)
 25. Maltos ordino pagalbos tarnybos Viekšnių vaikų dienos centras (Mažeikių r.)
 26. Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“
 27. Pasvalio Šv.Jono Krikštytojo parapija
 28. „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras
 29. „Gerumo rankos“ (Kaunas)
 30. „Juventa“ (Kauno r.)
 31. Kauno arkivyskupijos Caritas
 32. Ratnyčios Šv.apašt. Baltramiejaus parapija (Druskininkai)
 33. ,,Gelbėkit vaikus“ Druskininkų vaikų dienos centras
 34. Aukštelkės neformaliojo ugdymo akademijos dienos centras „Padėkite man  padėsiu jums“ (Šiaulių r.)
 35. Švenčionėlių Šv.Edvardo parapija
 36. „Alfa-1“ (Kauno r.)
 37. Vaikų ir jaunimo centras „Džiaugsmo slėnis“ (Plungės r.)
 38. „Vilties erdvės“ bendruomenė (Alytaus r.)
 39. Švenčionių Visų Šventųjų parapija 

Dėkojame kiekvienai organizacijai parengusiai ir pateikusiai partnerystės paraišką ir linkime sėkmės darbuose. 

Su partnerystei atrinktų projektų vykdytojais bus pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.

Programos “Valgyk protingai” projektų konkursas 2019 m.

Įvertinusi 2018 m. vykdytos prorgamos "Valgyk protingai" rezultatus ir ekspertų atsiliepimus, VšĮ "Humana People to People Baltic" skelbia projektinių paraiškų konkursą 2019 m. 

Programos aprašymas – spausti čia

Paraišką 2019 m. užpildyti ir reikalingus priedus prisegti per šią Google forms nuorodą

https://goo.gl/forms/9F19QSWefkJFs5gg1

Paraiškas pateikti iki 2019 m. kovo 20 d. 

Prorgamos koordinatorius HPPB partnerystės vadybininkas Julius Norvila, dėl informacijos kreiptis mob. tel. 8 611 47971; el. paštu: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

PRANEŠIMAS APIE ATIDAROMĄ PARDUOTUVĘ „HUMANA“ KAUNE

Gera žinia kauniečiams! Atliepdami į jūsų poreikius ir prašymus, sausio 14 dieną, Savanorių pr. 280 (PC "Anūkėlis") plačiai atveriame naujos HUMANA parduotuvės duris! Pažadame džiuginti kruopščiai atrinktų ir originalių drabužių asortimentu. Nepraleisk progos apsilankyti bei pranešti draugams. Iki susitikimo Kaune!

Kauno Jonavos g. parduotuvės uždarymas ir akcijos

 

Mieli klientai,

pranešame, kad balandžio 15 d. planuojame uždaryti parduotuvę, esančią Kaune, Jonavos g. 3. Dėl šių planų parduotuvėje vyks kitokios akcijos nei kitose Kauno miesto parduotuvėse. Akcijų informaciją pateikiame žemiau. 

Balandžio 2-8 dienomis – kainos nuo 4 iki 1,5 eur.

Balandžio 9-14 dienomis – kainos nuo 1,5 iki 0,5 eur.

Skelbiamas 2018 m. projektų konkursas

VšĮ „Humana People to People Baltic“ (HPPB) inicijuoja socialinės partnerystės programą nevyriausybinėms vaikų ir jaunimo organizacijoms ir skelbia 2018 m. projektų konkursą.

Įvertinus ankstesniųjų metų bendradarbiavimą bei sparčiai besikeičiančias vaikų organizacijų veiklos sąlygas, 2018-ųjų atnaujintoje programoje HPPB akcentuoja sveiką mitybą ir kulinarijos pedagogiką bei skatina partneres organizacijas pirkti daugiau maisto produktų iš vietos augintojų.

2018 m. Programos aprašymas ir paraiškos projektų konkursui forma (spausti čia).

Kviečiame vaikų ir jaunimo teikti paraiškas ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo.

Susitikimas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

Vasario 13 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (SADM) įvyko VšĮ ,,Humana People to People Baltic“ (HPPB) darbuotojo susitikimas su ministerijos darbuotojais ir nevyriausybinių organizacijų deleguotais atstovais. Susitikimą organizavo ir jame dalyvavo SADM viceministras Eitvydas Bingelis ir Bendruomenių skyriaus vedėja Birutė Zurlienė.

Susitikime HPPB darbuotojas, partnerystės vadybininkas Julius Norvila pristatė 2017 m. socialinės partnerystės programą, skirtą vaikų ir jaunimo organizacijoms. Dalyvaujant ministerijos ir vaikų organizacijų atstovams drauge buvo aptarti HPPB programos projektų įgyvendinimo klausimai, kaip antai tinkamas atsiskaitymas už išlaidas maisto produktams įsigytiems iš ūkininkų, vaikų organizacijų gebėjimų stiprinimas ir teikiamų paslaugų įvairovės ir kokybės gerinimas, sanitarinių ir higienos normų reikalavimai maisto gamybai ir vaikų užsiėmimas virtuvėje ir pan. Ministerija remia vaikų mokymą gaminti, tad dėl sanitarinių ir higienos reikalavimų vaikų dienos centrų virtuvėlėms vice ministras nurodė surengti specialų susitikimą su Visuomenės sveikatos centru.

SADM Bendruomenių skyrius padės skleisti informaciją tarp vaikų dienos centrų ir paskatins juos dalyvauti projektų konkurse. Atnaujintoje HPPB socialinės partnerystės programoje socialiniai partneriai, vaikų ir jaunimo organizacijos bus skatinamos pirkti daugiau maisto produktų iš vietos augintojų ir ūkininkų. Programa aprėpia 30 Lietuvos savivaldybių ir skirta nevyriausybinėms organizacijoms. Vienam projektui įgyvendinti 2017 m. skiria iki 3 tūkst. Eurų. Projektų pateikimo terminas - 2017 m. kovo 15 d.

Skelbiamas 2017 m. projektų konkursas

VšĮ „Humana People to People Baltic“ (HPPB) inicijuoja socialinės partnerystės programą vaikų ir jaunimo organizacijoms ir skelbia 2017 m. projektų konkursą. 

Įvertinus ankstesniųjų metų bendradarbiavimą bei sparčiai besikeičiančias vaikų organizacijų veiklos sąlygas, atnaujintoje 2017-ųjų programoje HPPB akcentuoja sveiką mitybą ir kulinarijos pedagogiką bei skatina partneres organizacijas pirkti daugiau maisto produktų iš vietos augintojų. 

2017 m. Programos aprašymas ir paraiškos projektų konkursui forma (spausti čia). 

Kviečiame vaikų ir jaunimo teikti paraiškas ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo. 

Pagalba Kauno jaunimui

Nuo sausio 17 d. „Humana“ parduotuvėse Kaune platinamos projekto „Atrask save“ skrajutės, skirtos 15-29 m. amžiaus jaunuoliams.

Projekto „Atrask save“ vykdytojas VšĮ A.C.Patria dirba su Kauno miesto jaunimu ir siekia surasti tuos jaunuolius, kurie nesimoko, nedirba ir nėra registruoti darbo biržoje, kuriems reikia pagalbos įsitraukti į organizuotą veiklą ir, atsižvelgiant į individualius poreikius, padėti jiems susirasti darbą, mokymosi vietą arba praktiką stažuotę, ar įsitraukti į savanorystę. Projekto „Atrask save“ vykdytojai padeda jaunuoliams parašyti gyvenimo aprašymą, esant reikalui, nueiti kartu į pokalbį dėl darbo. Keturis mėnesius, kol vyksta darbo ar mokymosi vietos paieškos, projektas gali sumokėti privalomą sveikatos draudimo mokestį.

Pagrindiniai projekto rėmėjai: Lietuvos darbo birža ir Jaunimo reikalų departamentas. Projektas aprėpia visą Lietuvą. Jo įgyvendinime dalyvauja vietos nevyriausybinės organizacijos visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie projektą http://www.ldb.lt/informacija/esparama/puslapiai/esf_atrask_save.aspx ir http://www.patria.lt/lt/naujienos/atrask-save---uzeik.html?date=2016

Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose

2016 m. „Humana People to People Baltic“ (HPPB) bendradarbiavo rengiant ir įgyvendinant projektą „Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose“. Projekto vykdytojas – Ugdymo plėtotės centras, Švietimo ir mokslo ministerijos įstaiga. Apie šį projektą skelbėme rugsėjo 30 d. Projektas buvo sėkmingai užbaigtas 2016 m. gruodžio 27 d.
Šiame pojekte „Medijų raštingumo ugdymas daugiafunkciuose centruose“ dalyvavo iš viso 27 dalyviai iš 12 daugiafunkcių centrų iš įvairių Lietuvos vietų. Projekte dalyvaujantis centras kiekvienas delegavo į mokymus vieną savo darbuotojų ir vieną jauną žmogų.
Daugiafunkciai centrai – tai mokyklos, kurios dabar taip pertvarkomos, kad taptų atviros vietos bendruomenei, pritaikytos visų amžiaus grupių žmonių, nuo vaikų, jaunimo iki senjorų, socializacijos ir ugdymosi poreikiams. Renginiai ir ugdymo veikla čia organizuojami tiek vietos bendruomenės iniciatyva, tiek pasitelkiant pagalbą iš išorės. Susitikimų ir ugdymosi vieta tampa mokykla, pertvarkyta į daugiafunkcį centrą.
Daugiafunkcių centrų deleguotiems į projektą dalyviams buvo organizuoti dveji mokymai – rugsėjį ir lapkritį. Mokymuose dalyviai gilinosi į tarpusavyje susijusias globaliojo pilietiškumo ir atsakomybės bei kaip kritiškai skaityti pranešimus žiniasklaidos pranešimus.
Jau po pirmųjų mokymų projekto dalyviai gavo „namų darbus“ – rašyti straipsnius , kurti vizualinę ar video medžiagą, rengti interneto įrašus apie bendrus žmonijai ir vietos bendruomenei tenkančius iššūkius, ieškoti veiklų, kuriomis galėtų prisidėti, kad gamtos ištekliai būtų išsaugoti, kad būtume sveikesni, kad sumažintume savo aplinkoje ir pasaulyje bendrai atskirtį ir skurdą. Po bendrų mokymų buvo organizuoti trys vienos dienos seminarai: Karkliniuose (Vilkaviškio r.), Plikiškėse, (Joniškio r.) ir Sudeikiuose (Utenos r.). Šie seminarai buvo skirti išmokyti kritiškai vertinti medijų pranešimus bei kaip pranešimus rengti patiems. Trejuose seminaruose dalyvavo iš viso 87 dalyviai. Dalyvių projekte sukurtieji kūriniai patalpinti internete. 
Antrajame projekto etape, HPPB parengė medžiagą apie tarptautinę pagalbą vystymuisi, Jungtinių Tautų Organizacijos, Europos Sąjungos ir Lietuvos vystomojo bendradarbi avimo politiką ir veiklas, Lietuvos Vyriausybės teikiamą paramą neturtingoms ir besivystančioms šalims.
Projektui viešinti buvo surengti du užsiėmimai kasmetiniame Švietimo ir mokslo ministerijos renginyje „Mokykla 2016“. Vienas iš užsiėmimo vaizdo įrašas pateikiamas Mokytojo TV
Projektui įgyvendinti pagrindinę paramos dalį skyrė Kultūros rėmimo fondas. HPPB šiam projektui įgyvendinti skyrė 1 943 EUR, tai yra 38 proc. viso projekto biudžeto. Be to, bendradarbiavo projektą rengiant ir jį įgyvendinant.

Проекты

Bendraukime