RŪŠIUOTOJAS – VILNIUJE (AUKŠTUOSIUOSE PANERIUOSE)

Darbo pobūdis:

  • Rūšiuoti dėvėtus drabužius  pagal nustatytą įstaigos tvarką, normas ir kokybės reikalavimus.

Reikalavimai:

  • Galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku: I pamaina 06:00-14:30 ir II pamaina 14:30-23:00
  • Žinoti  drabužių prekinius ženklus, audinius, mados kryptis
  • Noras dirbti, sąžiningumas, greitas darbo tempas, fizinė ištvermė

Mes jums siūlome:

  • 722.00 EUR (neatskaičius mokesčių) atlyginimą ir papildomą darbo užmokestį už įvykdytas rūšiavimo normas – vykdantiems normatyvus reali galimybė užsidirbti 1,5 karto didesnį atlyginimą
  • Neturinčius darbo patirties apmokome
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą
  • Penkių darbo dienų grafiką ir poilsio dienas savaitgaliais, šventinėmis dienomis
  • Puikią ir moderniai įrengtą darbo ir poilsio aplinką
  • Iš Elektrėnų, Vievio, Šalčininkų, Eišiškių darbuotojai atvežami įstaigos transportu.

Reikalingas išsilavinimas: vidurinis
Darbo patirtis: nebūtina
Darbo laikas: visa darbo diena
Pradžia (data): nedelsiant
Vietovė: Vilnius (Aukštieji Paneriai, Kibirkšties g. 6)

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Kontaktinis asmuo:  Jūratė Žukauskienė, Personalo vadybininkė
El. paštas:  personalas1@humana.lt
Adresas:  Kibirkšties g. 6, Vilnius
Informacija telefonu:  +370 5 2157486, +370 613 77504
Skype:  personalas1_humanabaltic
Faksas:  +370 5 2404994

URL:  http://www.humana.lt

Informuosime tik atrinktus kandidatus.