TPL_GK_LANG_MAINMENU

Darbas

Tarptautinė, šiuolaikiška ir patikima organizacija VšĮ „Humana People to People Baltic“, šiuo metu Lietuvoje turinti daugiau nei 800 darbuotojų, kviečia prisijungti prie kolektyvo. 

----------
Informacija apie asmens duomenų tvarkymą įdarbinimo tikslais:
Informuojame, kad Jums pateikus savo asmens duomenis VŠĮ „Humana People to People Baltic“ (toliau – Įstaiga) tvarkys Jūsų asmens duomenis (gyvenimo aprašymą bei kitą pateiktą informaciją) siekdami įvertinti Jūsų tinkamumą dirbti siūlomą/pageidaujamą darbą. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi rankiniu ir automatiniu būdu.
Informuojame, jog Jūs turite teisę:
•          susipažinti su Jūsų pateiktais asmens duomenimis ir žinoti kaip jie tvarkomi,
•          reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti arba apriboti duomenų tvarkymą,
•          reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius Jūsų asmens duomenis,
•          kreiptis, kad Jūsų asmens duomenys būtų perkelti,
•          nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, įskaitant asmens duomenų tvarkymą įdarbinimo tikslu,
•          reikalauti, kad Įstaiga sunaikintų Jūsų pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų tvarkymo veiksmus,
•          pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatyta tvarka.
    Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo įdarbinimo tikslais. Tai galite padaryti šiais būdais: kreipdamiesi telefonu +370 630 65476; elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir lankymosi Įstaigoje datą) arba adresu Kibirkšties g. 6, Vilnius.
     Informuojame, kad, siekdami įvertinti Jūsų tinkamumą dirbti siūlomą darbą, Jūsų asmens duomenis tvarkysime iki atrankos pabaigos, tačiau ne ilgiau kaip 3 (tris) metus nuo duomenų pateikimo (neįdarbinimo atveju), išskyrus atvejus, jei Jūs pareikšite nesutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksite. Tokiu atveju Įstaiga nutrauks Jūsų asmens duomenų tvarkymą nuo Jūsų nesutikimo Įstaigoje gavimo dienos.

 

Bendraukime